Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Jak dojechać?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
120 odpowiedzi w tym temacie

#61 integrator_01

integrator_01

ZBANOWANY

• Użytkownicy
  • 3841 postów

Napisano 21 sierpień 2010 - 00:04

Aron...gdzie jesteś kolego? :huh:

Interesuje mnie, ile czasu się jedzie busem z Lublina do Radomia, jakie są godziny odjazdu w soboty i numery telefonu do rezerwacji.

spróbuj tu: http://busy.info.pl/...?is_all=1#firms

Ewentualnie udaj się na lubelskie forum Gazety Wyborczej do działu "Komunikacja". Tam od pewnego usera uzyskasz fachową pomoc.

AAAAAAAAAARON!!!!!! Dołączona grafika

...wracaj...
Dołączona grafika
Dołączona grafika

niedasię™

#62 lukaszmmz

lukaszmmz
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 14:54

Mam pytanie odnośnie prywatnych busów na linii Warszawa - Lublin. Czy wie ktoś może, czy te busy (którejkolwiek firmy) zatrzymują się gdzieś po drodze, tzn. najbardziej mnie interesuje odcinek od Miłosnej w Wawie (Zakręt, Szosa Lubelska) do Kołbieli, czy trzeba wsiąść na początkowym przystanku ? I jak to jest z tymi rezerwacjami, trzeba koniecznie klepać miejsce czy jest szansa, że zabiorę się bez rezerwacji w okolicach piątku, soboty po południu. Nie znam za dobrze Lublina, byłem tam 3 razy, te busy zatrzymują się na ul. Ruskiej ? Daleko stamtąd na Solidarności ?

#63 necik

necik
  • Admin
  • 3106 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 15:03

Teoretycznie każdy bus ma wyznaczone przystanki na których może zatrzymać się i zabrać / wysadzić pasażerów. Za zatrzymanie się w innym miejscu jest mandat 3000 zł. Praktycznie... wszystko zależy od kierowcy.

W piątek / sobotę / niedzielę masz małe szanse na jazdę bez rezerwacji.

#64 Shawman

Shawman

• Użytkownicy
  • 3436 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 15:09

Contbus po ostatnim przetrzepaniu przez ITD w ogóle nie chce się nigdzie zatrzymywać, nawet żeby wysadzić pasażerów, którzy mają o wiele bliżej do celu podróży, niż z końcowego przystanku w Wawie, czy w Lublinie. Misura się tym nie przejmuje, no i część kierowców firmy C. też. Nie ma szans na zabranie się po drodze w piątek czy sobotę.

te busy zatrzymują się na ul. Ruskiej ? Daleko stamtąd na Solidarności ?

Contbus kończy na przystanku przy Zamku przy Al. Tysiąclecia - Solidarności to nazwa tej samej ulicy, tylko na wcześniejszym odcinku.

#65 lukaszmmz

lukaszmmz
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 20:10

A zna ktoś może listę tych "legalnych" przystanków, na których można wsiąść po drodze ? Dzwoniąc do tych firm nie dowiedziałem się nic, bo nikt nie odbierał (nie dzwoniłem w niedziele).

W Lublinie potrzebuje znaleść galerię handlową "Przy bazarku" lub coś takiego, przy takiej ruchliwej trzypasmowej ulicy, nie wiem jak się nazywa. Kojarzy ktoś coś takiego ? Daleko to od ul. Ruskiej ? Jak się tam dostać ? Czy to jest na Solidarności ?

#66 Xmarx

Xmarx
  • Użytkownicy
  • 369 postów

Napisano 12 wrzesień 2010 - 20:58

Właściwie to jest obok ulicy Ruskiej. Ulica to Tysiąclecia.

#67 CzarnyZajaczek

CzarnyZajaczek
  • Użytkownicy
  • 461 postów

Napisano 16 wrzesień 2010 - 08:46

Nie wiem czy było gdzieś indziej - http://lublin.przesi...kład_jazdy_MPK/ wygodne narzędzie pokazujące jak dojechać z jednego do drugiego punktu w mieście, przesiadki itd. Wcześniej znałem bardzo dobry tego typu serwis www.jakdojade.pl ale niestety nie ma w nim Lublina

Tomasz Dąbski "CzarnyZajaczek"

Lubelski Portal Informatyczny

#68 Magdelain

Magdelain
  • Użytkownicy
  • 53 postów

Napisano 19 wrzesień 2010 - 15:11

Mam pytanie :)
Jak dojechać z dworca PKS na ulice Kunickiego?
Chodzi mi dokładnie o budynek gdzie znajduję się siedziba PFRONu.

#69 tomeczek

tomeczek
  • Użytkownicy
  • 772 postów

Napisano 19 wrzesień 2010 - 15:17

17

#70 Magdelain

Magdelain
  • Użytkownicy
  • 53 postów

Napisano 19 wrzesień 2010 - 15:58

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź :)

#71 kazik2000

kazik2000
  • Użytkownicy
  • 295 postów

Napisano 20 wrzesień 2010 - 18:36

Z przystanku Dworzec Gł. PKS 04 autobus 17 (wysiadka na przystanku Dąbrowska 01) lub 1 i 6 (wysiadka na przystanku Dom Kolejarza 01).

Ewentualnie od strony zamku z przystanku Dworzec Gł. PKS 01 autobusem 29 (wysiadka na przystanku Dąbrowska 01)

#72 ARni

ARni
  • Użytkownicy
  • 1667 postów

Napisano 21 wrzesień 2010 - 09:19

Ewentualnie linią 006, z przystanku "1904 - Dworzec Gł. PKS 04", tj. ten po stronie dworca PKS, ale bliżej STATOIL.
Przystanek wysiadkowy znajduje się przed tunelem - 3701 - Plac Bychawski 01, obok kościółka. Stamtąd dalej pojedziesz każdym trolejbusem.
Zakup biletu dobowego i można pojeździć - 11,00 zł.

Pomagaj! BIG Klick - wystarczy otworzyć raz dziennie.

d@,@b Łamać tabu jest zabawniej...

#73 ipocotowszystko17

ipocotowszystko17
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 02 październik 2010 - 19:44

hej. mam pytanie, czy mógłby mi ktoś powiedzieć na jakiem przystanku mam wysiąść jeżeli będę jechał z Czechowa do WORDu autobusem 34. Poproszę o dokładną nazwę przystanku i najlepiej jak z niego dojść do WORDu. z góry dziękuję;)

#74 Xmarx

Xmarx
  • Użytkownicy
  • 369 postów

Napisano 02 październik 2010 - 21:50

Przystanek na ul Gospodarczej- Dworzec Północny 02 (2632). Budynek WORDu właściwie będzie widać jak wysiądziesz z autobusu.

#75 ipocotowszystko17

ipocotowszystko17
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 03 październik 2010 - 07:43

Przystanek na ul Gospodarczej- Dworzec Północny 02 (2632). Budynek WORDu właściwie będzie widać jak wysiądziesz z autobusu.

dzięki za odp ;)

#76 d_singe

d_singe
  • Użytkownicy
  • 261 postów

Napisano 21 listopad 2010 - 20:22

Hejka,
Mam do was pytanie jak się dostać z Al. Racławickie na ulicę Chrobrego autobusem? Ktoś mi powiedział że mogę dojechać 31 albo 26 yulko 3 przystanki... ale jak [atrze na przestanek to jest to ulica Filaretów no to nie jest to...
Może mi ktoś powiedzieć jakim nr pojechać i ile przystanków?
Muszę jutro tam być więc proszę o szybką odpowiedz ;)

#77 Qavtan

Qavtan
  • Admin
  • 395 postów

Napisano 21 listopad 2010 - 21:49

ulica Chrobrego jest w głębi Osiedla Piastów, które jest przy ul. Filaretów.
Przystanek: Filaretów 5311 - Piastowska 01
Wsiadając w autobus linii 26 przy Ogrodzie Saskim, wysiadasz na 3 przystanku, idziesz chwilę w górę ul. Filaretów i patrzysz w lewo na os. Piastowskie. (Wejście od ul. Urmowskiego, jakieś 50m od przystanku wspomnianego wcześniej)

#78 ma345a

ma345a
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 24 grudzień 2010 - 00:51

Mam pytanie, jak można dojechać na ulicę Gajową lub w jej okolice, będąc na przystanku Park Saski?

#79 tomo

tomo
  • Użytkownicy
  • 47 postów

Napisano 24 grudzień 2010 - 06:47

Mam pytanie, jak można dojechać na ulicę Gajową lub w jej okolice, będąc na przystanku Park Saski?

od strony ul Zbożowej: 5, 18
od strony ul. Willowej: 2
w nocy: N1.
- Dlaczego pingwiny nie potrafią latać?
- Bo nie mają śmigieł.

#80 meesha

meesha
  • Użytkownicy
  • 1000 postów

Napisano 24 grudzień 2010 - 13:15

Z przystanku Park Saski to raczej sie nie da ;)
Od dnia, w którym strzałą trafił we mnie Amor,
w sercu mam tylko Motor,
w żyłach płynie metanol...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych