Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Zespół na wesele Lublin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 albertk2

albertk2
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 31 lipiec 2012 - 14:37

Jaki zespół na wesele Lublin możecie polecić? Planuje wesele na kwiecień/maj przyszłego roku i przyznam, że jest problem z wolnymi terminami. Nie sądziliśmy, że trzeba wszystko planować na rok przed ślubem... sad.gif

#2 pokemonpokemon

pokemonpokemon
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 czerwiec 2013 - 19:17

Polecam zespół Orinoko z Biłgoraja. Grali na naszym weselu i goście byli bardzo zadowoleni. Każdy mógł znaleść coś dla siebie, a wokalista ma naprawdę świetny głos :)

#3 speed-bus

speed-bus
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 29 czerwiec 2013 - 20:17

Poszukaj zespołu z miejscowości w pobliżu Lublina, może znajdziesz fajną kapelę z wolnym terminem?

#4 marcin356

marcin356
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 24 lipiec 2013 - 14:16

Co do zespołu na wesele to na pewno Flores. Mają fajną stronkę i dema na niej, gdzie mozna ich posłuchać http://www.zespol-flores.pl/ Grają super i na żywo! Grali u mojej siostry, wszystkim bardzo się podobało, bo impreza była udana i kulturalna

#5 goscinny

goscinny
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 29 lipiec 2013 - 12:32

Słyszałem o Flores. Może być, chyba niezbyt wygórowane ceny. To ważne bo na imprezę tego typu idzie strasznie dużo kasy: sala, catering, no i może podróż poślubna :)

#6 PanPlaneta

PanPlaneta
  • Użytkownicy
  • 50 postów

Napisano 01 sierpień 2013 - 07:49

Jeżeli chodzi o miejsce na udane wesela lublin to mogę śmiało polecić Hotel Przystań w centrum Lublina. Mają super jedzenie i niedrogie ceny.

#7 Ramonesa

Ramonesa
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 03 sierpień 2013 - 11:36

Ja ostatnio byłam na weselu u kuzynki, gdzie grał zespół Remedium z Radomia. Ich demo jest na tej stronie: http://www.remedium....o_muzyczne.html Zabawa była do rana, a poza tym świetny klimat. Wodzirej tak rozkręcił imprezę, że ludzie sami zgłaszali chęć udziału w zabawach (jak do tej pory żadko spotykane zjawisko).

#8 guit

guit
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 30 sierpień 2013 - 16:23

www.zespolexante.pl z Lublina

Bierz w ciemno ;)

Pozdrawiam,
Zbyszek
GG 24397

#9 MarJa

MarJa
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 02 wrzesień 2013 - 19:02

Muzyka jest moją wielką pasją i sposobem na życie. Dzięki niej zarabiam. Jeśli chcesz, aby oprawa Twojego przyjęcia weselnego była wyjątkowa, pomogę Ci w tym - DJ na wesele Lublin

#10 agusia

agusia
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 październik 2013 - 17:35

Byłam na weselu w Bogucinie w lokalu Katarzynka w tym od tyłu i grał zespół z Zamościa Grupa PRYZMAT. Grali rewelacyjnie piosenki na zmiane dla starszych i dla młodych. A to jak prowadzą wesele  bardzo podobało się wszystkim a wesele było na 240 osób, a biesiada za stołami to jak to goście śpiewali to rewelwcja. Wesele było super my planyjemy wesele na 2015r. i też będziemy ich rezerwować polecam https://www.facebook...131496803669580

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych