Skocz do zawartości

LubForum.pl używa plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu internetowego. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.    Akceptuję używanie plików cookies

Zdjęcie

Serwinka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lipa

Lipa
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 01 czerwiec 2013 - 10:29

Witam.Słyszałem o pewnej kobiecie,która zwie się "Serwinka" i nastawia kości, leczy stawy itd. Kobieta jest ponoć w tym mistrzynią i słyszałem o niej wiele pozytywnych opinii. Ponoć ludzie zjeżdżają się do niej z całej Polski i aby zostać przyjętym trzeba czekać od bardzo wczesnych godzin. Możecie się podzielić doświadczeniem związanym z tą kobietą? :) I czy ona zajmuje się też naderwaniami itd.? Otóż niecałe 9 miesięcy temu naderwałem pachwinę. W grudniu miałem robione usg,które wykazało pozostałość już tylko blizny, ale męczy mnie ona do tej pory tak samo jak od pewnego czasu powiększone węzły chłonne pachwinowe (nawet 12mm.) Miałem także robioną rehabilitację, ale chyba nic ona nie pomogła i nie wiem czy z takim problemem mam się zwrócić o pomoc do "Serwinki", ponieważ naprawdę zależy mi na szybkim wyzdrowieniu. Pozdrawiam :)

#2 PanPlaneta

PanPlaneta
  • Użytkownicy
  • 38 postów

Napisano 09 czerwiec 2013 - 14:27

Serwinka jest dobrze znaną marką na rynku lubelskim. Również słyszałem o niej i jej znachorskich umiejętnościach. Niestety nikt z moich znajomych nie korzystał z jej usług ale słyszałem że głównie wszystko sprowadza się do przykładania dziwnych rzeczy do ciała - słonina, itp.

Wiesz jak to mówią każdy sposób jest dobry więc powinieneś spróbować i wypowiedzieć się tutaj po powrocie od niej.

Sprawdzony lokal idealny na dobre wesele Lublin - wolne terminy i atrakcyjne ceny.

Nasza tradycyjna restauracja Pałacowa Lublin przygotuje Państwu pyszne potrawy na dowolną uroczystość.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

#3 paula91

paula91
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 11 czerwiec 2013 - 18:02

Moja siostra u niej była, ale to było już kilkanaście lat temu...

W każdym razie jako dziecko miała jakiś problem z nóżkami (jedna była chyba troszkę wykrzywiona) a lekarze stwierdzili, że nie da się tego już poprawić. Po wizycie u Serwinki wszystko wróciło do "normalności", także ja jak najbardziej potwierdzam pozytywne opinie :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych